ACIDOS
ACIDOS F.C OFFICIAL SITE!!
PLEASE LOG IN OR REGISTER!!!

THANK YOU, TSOUP!!

*O KAFENES KLEIDW8IKE APO TOUS GUEST LOGW TOU OTI POLLOI EMPAINAN XWRIS NA EINAI MELOI EDW KAI POLU KAIRO KAI ETSI DEN HKSERA TI GINOTAN
PEACE!
ACIDOS
ACIDOS F.C OFFICIAL SITE!!
PLEASE LOG IN OR REGISTER!!!

THANK YOU, TSOUP!!

*O KAFENES KLEIDW8IKE APO TOUS GUEST LOGW TOU OTI POLLOI EMPAINAN XWRIS NA EINAI MELOI EDW KAI POLU KAIRO KAI ETSI DEN HKSERA TI GINOTAN
PEACE!
ACIDOS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ACIDOS F.C
 
CHATBOXHomeGalleryLatest imagesSearchLog inRegister

 

 Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (πραγματική επιστολή)

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Tsoup
Admin
Tsoup


POSO MAS GRAFEI? : Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (πραγματική επιστολή) WarningBar-Gloss1
Posts : 1256
Join date : 2009-11-27
Age : 30
Location : korudallos city re!!!

Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (πραγματική επιστολή) Empty
PostSubject: Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (πραγματική επιστολή)   Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (πραγματική επιστολή) Icon_minitimeTue Feb 09, 2010 4:46 am

Κύριε υπουργέ Αμυνας,

επιτρέψτε μου να σας εκθέσω το πρόβλημά μου και να σας ζητήσω να τακτοποιήσετε το θέμα μου.

Περιμένω να μου «έρθει το χαρτί» για να…
παρουσιαστώ στο στρατό.

Είμαι 24 χρονών και έχω παντρευτεί μια χήρα 44 χρονών, η οποία έχει μια κόρη 25 χρονών, την οποία παντρεύτηκε ο πατέρας μου. Επομένως ο πατέρας μου, αφού παντρεύτηκε την κόρη μου, είναι γαμπρός μου.

Επιπλέον η κόρη μου, αφού είναι σύζυγος του πατέρα μου, έγινε και μητριά μου.

Η γυναίκα μου κι εγώ αποκτήσαμε τον περασμένο Ιανουάριο ένα γιο. Κατά συνέπεια εκείνος, είναι αδερφός της συζύγου του πατέρα μου και κουνιάδος του πατέρα μου. Είναι όμως και θείος μου, αφού είναι αδερφός της μητριάς μου. Αρα ο γιος μου είναι θείος μου.



Η σύζυγος του πατέρα μου απέκτησε τα Χριστούγεννα ένα γιο, ο οποίος είναι ταυτόχρονα αδερφός μου, αφού είναι γιος του πατέρα μου, και εγγονός μου, αφού είναι γιος της κόρης της γυναίκας μου.

Τότε εγώ είμαι αδερφός του εγγονού μου και, επειδή ο σύζυγος της μητέρας κάποιου είναι πατέρας του, αυτό έχει ως αποτέλεσμα εγώ να είμαι πατέρας της κόρης της γυναίκας μου και αδερφός του γιου της. Επομένως είμαι ο παππούς μου.

Δεδομένου αυτού, σας παρακαλώ να με απαλλάξετε, αφού ο νόμος απαγορεύει πατέρας, γιος και εγγονός να υπηρετούν ταυτόχρονα στον στρατό.
Back to top Go down
http://acidos.omgforum.net
Stam

Stam


POSO MAS GRAFEI? : Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (πραγματική επιστολή) WarningBar-Gloss1
Posts : 201
Join date : 2009-12-02
Location : Χατζηκυριάκειο CITY

Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (πραγματική επιστολή) Empty
PostSubject: Re: Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (πραγματική επιστολή)   Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (πραγματική επιστολή) Icon_minitimeTue Feb 09, 2010 6:02 am

E-L-E-O-S!~!!!
Back to top Go down
Aggelos

Aggelos


POSO MAS GRAFEI? : Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (πραγματική επιστολή) WarningBar-Gloss1
Posts : 373
Join date : 2009-12-02
Age : 30
Location : Peristeri k mono Peristeri rr!!!!!

Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (πραγματική επιστολή) Empty
PostSubject: Re: Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (πραγματική επιστολή)   Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (πραγματική επιστολή) Icon_minitimeTue Feb 09, 2010 10:32 am

xa0x0a0xa0x0a0xa0x0......polu kalooo0o0o0o0o0
egrapse.....xaxax
Back to top Go down
Sponsored content





Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (πραγματική επιστολή) Empty
PostSubject: Re: Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (πραγματική επιστολή)   Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (πραγματική επιστολή) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (πραγματική επιστολή)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ACIDOS :: Humor-
Jump to: